Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Bajkowe lato ze Świetlicą 6.07.2023 - FOTORELACJA

Rozpoczął się cykl czwartkowych spotkań pod hasłem „Bajkowe lato ze Świetlicą”. Jak co roku Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku przygotowało dla dzieci i młodzieży szereg atrakcji. Jedną z dzisiejszych zabaw było przedstawienie pt. OPOWIEŚCI STAREGO KREDENSU oraz animacje pod hasłem CUKIERNIA PANA MARCEPANA I MADAME LUKIER, przygotowane przez aktorów z Teatru pod Orzełkiem.  Spotkanie odbyło się przy  Świetlicy Socjoterapeutycznej w  Giżycku.

Oficjalnego otwarcia dokonali Burmistrz Miasta Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Z-ca Burmistrza Giżycka Cezary Piórkowski i Dyrektor CPUIS Ewa Ostrowska.  Następnie dzieci  obejrzały przedstawienie, a w  drugiej części rozpoczęły się wspólne zabawy, gry oraz tańce.  Wszyscy super się bawili i każdy uczestnik na zakończenie otrzymał od Pani Dyrektor Ewy Ostrowskiej breloczek odblaskowy, który zwiększy widoczność na drodze osób noszących taki element.  

Zapraszamy na kolejne spotkanie Bajkowego lata ze Świetlicą w czwartek tj. 13.07.2023r. o godzinie 11.00 na Plaży Miejskiej.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś tutaj: