Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Bal karnawałowy GUTW 25.01.2013

 


FAJNA IMPREZA...

   TAKIMI SŁOWAMI ŻEGNALI SIĘ , MOCNO OCIĄGAJĄC , UCZESTNICY BALU KARNAWAŁOWEGO GIŻYCKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU.

JAK DŁUGO TRWAŁY PRZYGOTOWANIA, ILE DOBREJ WOLI I CHĘCI TO KOSZTOWAŁO, WIEDZĄ TYLKO ORGANIZATORZY CZYLI RADA PROGRAMOWA I ICH NAJBLIŹSI. ALE BAL WART BYŁ NAJWIĘKSZYCH WYSIŁKÓW.

TRADYCYJNIE W KARNAWALE , STUDENCI GUTW POSTANOWILI SIĘ ZABAWIĆ. 25 STYCZNIA SALA HOTELU "MAZURY" ZAPEŁNIŁA się GOŚĆMI W LICZBIE PONAD 100 OSÓB.ELEGANCKIE STROJE, FRYZURY, WYSOKIE OBCASY, SZAMPAN NA POWITANIE , A PRZDE WSZYSTKIM WSPANIAŁE HUMORY. OBSŁUGA HOTELU STANĘŁA NA WYSOKOŚCI ZADANIA, UPORAŁA SIĘ Z ZACHCIANKAMI WSZYSTKICH OBECNYCH. bDO TAŃCA PRZYGRYWAŁ ZESPÓŁ "RONDO" , A GRAŁ TAK ŻE NIE MOŻNA BYŁO NIE TAŃCZYĆ. ZABAWA PRZEPLATANA BYŁA POKAZAMI TAŃCA KLASYCZNEGO, KONKURSAMI ORAZ WYBOREM KRÓLA I KRÓLOWEJ BALU . DO GODZ. 2.00 NA PARKIECIE PANOWAŁA ŚWIETNA ATMOSFERA.

UCZESTNICY TO NIE TYLKO STYUDENCI ALE RÓWNIEŻ SYMPATYCY I PRZYJACIELE GUTW. WSZYSCY WYTRWALI DO KOŃCA. ŻAL BYŁO SIĘ ROZSTAWAĆ . ALE WRACALIŚMY DO DOMÓW PEŁNI WRAŻEŃ, NIEZAPOMNIANYCH WSPOMNIEŃ Z NADZIEJĄ NA PRZYSZŁY BAL. DZIEKUJEMY I PROSIMY O JESZCZE

                                                                                          MOCNO ZADOWOLONY UCZESTNIK

Jesteś tutaj: