Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

Zapraszamy na spotkanie z dzielnicowymi 22.02.2023

Dzielnicowy bliżej nas...

 

 

Aktualizacja z dnia 17.02.2023 - z przyczyn od nas niezależnych spotkanie odbędzie się godzinę wcześniej - zapraszamy na godz. 12.00.

 

Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej wspólnie z Komendą Powiatową Policji zapraszają na spotkanie z dzielnicowymi, które odbędzie się 22 lutego o godz. 13.00 w Klubie Seniora w Giżycku, ul. Królowej Jadwigi 9b.

Spotkanie jest organizowane z inicjatywy dyrektor CPUIS Ewy Ostrowskiej i kierownik rewiru dzielinicowych  st. asp. Marioli Jagodzińskiej  jako odpowiedź na potrzeby studentów Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku, choć oczywiście organizatorzy zapraszają  wszystkich zainteresowanych seniorów i innych mieszkańców Giżycka. Spotkania będą odbywać się cyklicznie, tak, by mieszkańcy mogli poznać swoich dzielnicowych i podzielić się z nimi swoimi uwagami, potrzebami i problemami.

W dniu 22 lutego będą do dyspozycji dzielnicowi rejonu I i III. Poniżej wykaz ulic:

rejon I:

Aleja Wojska Polskiego, numery nieparzyste od 1 do 49 przy ulicy Antonowskiej, Bema, Działkowa, Fryderyka Chopina, Gen. Orlicz-Dreszera, Jarzębinowa, Kajki, Kasztanowa, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa od skrzyżowania z ulicą Unii Europejskiej do skrzyżowania z ulicą Nadbrzeżną, Kolejowa (Plaża Miejska), Konopnickiej, Krzywa, Kwiatowa, Łąkowa, Łuczańska, Mikołaja Reja, Moniuszki, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nowogródzka, Obwodowa (od skrzyżowania z ulicą Świderską do ulicy Moniuszki), Olsztyńska numery nieparzyste, Orzechowa, Owsiana, Pierkunowska, Piaskowa, Pl. „Balona” Tarasiewicza, Polna, Przyszłość, Rolnicza, Rondo 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego, Rybacka, Sadowa, Słoneczna, Słowackiego, Struga, Szkolna, Św. Brunona numery nieparzyste od 1 do 39 przy ulicy Świderskiej, Topolowa, Turystyczna, Tuwima, Unii Europejskiej numery parzyste, Warzywna, Wiejska, Wincentego Witosa, Wiśniowa, Wodna, Wrzosowa, Wspólna, Zakole, Żeromskiego, Żwirowa.

rejon III

Aleja 1 Maja numery parzyste od skrzyżowania z ulicą Warszawską do skrzyżowania z ulicą Daszyńskiego, Daszyńskiego numery parzyste, Jagiełły numery nieparzyste od ulicy Daszyńskiego do skrzyżowania z ulicą Staszica, Kętrzyńskiego, Mickiewicza, Osiedle XXX- lecia Wolnych Wyborów, Pionierska, Plac Targowy, Rondo Polskich Dzieci Wojny, Smętka, Tadeusza Kościuszki, Traugutta, Warszawska numery nieparzyste od ulicy Plac Grunwaldzki do skrzyżowania z ulicą Wodociągową, Wodociągowa numery nieparzyste od skrzyżowania z ulicą Warszawską do Ronda Polskich Dzieci Wojny i pozostałe numery od Ronda Polskich Dzieci Wojny do skrzyżowania z ulicą Jagiełły.

 

Zapraszamy!

 

Jesteś tutaj: