Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Nagrody, listy, dyplomy

Ewa Ostrowska odznaczona brązowym medalem zasługi

Z-ca Burmistrza Giżycka Paweł Kazimierz Czacharowski i Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej Ewa Ostrowska  zostali przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odznaczeni brązowymi krzyżami zasługi.

 Odznaczenia państwowe zostały im wręczone podczas uroczystości z okazji obchodów Święta NIepodległości w dniu 11 listopada 2010 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. W imieniu prezydenta krzyże zasługi wręczył Wojewoda Warmińsko-Mazurski Marian Podziewski. Odznaczenia zostały przyznane w związku z działalnością na rzecz społeczności lokalnej, a w szczególności za pomoc powodzianom.

Zastępca Burmistrza Paweł Kazimierz Czacharowski był odpowiedzialny za całość spraw związanych z pobytem i organizacją czasu wolnego dla grupy dzieci z terenów objętych powodzią przebywających w Giżycku w dniach 28 maja 2010 ? 12 czerwca 2010. Dyrektor Ewa Ostrowska jako koordynator spraw bieżących związanych z organizacją pobytu wykazała się ogromnym zaangażowaniem, poświęcając dodatkowo swój prywatny czas . Pozyskała wielu sponsorów atrakcji, które były oferowane dla dzieci powodzian, uczestniczyła we wspólnych  wycieczkach oraz wizytach w obiektach, które grupa odwiedzała, starając się zapewnić jak najbardziej życzliwe przyjęcie. Nadzorowała całość  spraw organizacyjnych (poza sprawami nauki) związanych z pobytem grupy na Mazurach.  Otoczyła grupę dzieci i ich opiekunów szczególną troską, będąc do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

 

Jesteś tutaj: