Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Door-to-door

Prezentacja samochodu "door-to-door" Giżyckiej Radzie Seniorów 24.09.2021

Usługa  nieodpłatnego transportu osób z ograniczeniami mobilności "door-to-door" działa w Giżycku od lipca 2021 r.  W trakcie wrześniowej sesji Rady Seniorów odbyła się prezentacja nowego samochodu zakupionego na potrzeby realizacji usługi. W towarzystwie Z-cy Burmistrza Cezarego Piórkowskiego i Dyrektor CPUIS Ewy Ostrowskiej kierowca Krzysztof Kalinowski zaprezentował wszystkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, którymi dysponuje nowoczesny bus. Członkowie Giżyckiej Rady Seniorów z aprobatą przyjęli zakup nowego samochodu, szczególnie że kilkoro z nich miało okazję korzystać już z usługi we wcześniejszym okresie.

Dyrektor Ewa Ostrowska poinformowała również radnych o rosnącej popularności nowej usługi, która świadczona jest w celu aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych i mających problemy z przemieszczaniem się i zachęciła do dalszego rozpropagowania informacji.

 

 

Więcej informacji o usłudze "door-to-door" https://www.centrumprofilaktyki.pl/aktualnosci/2259-nieodplatne-uslugi-transportowe-dla-mieszkancow-gizycka-z-potrzeba-wsparcia-z-zakresu-mobilnosci

 

 

 

 

 

 

fot.  Biuro Promocji i Polityki Społecznej UM

 

 

 

 

Jesteś tutaj: