Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Szkolenia Akademii Rada SoVo

Zachęcamy do udziału w najbliższych  szkoleniach Akademii Radia SoVo:

 

 

1 marca 2022,      Godzina: 09.00-12.00
Temat szkolenia: Bezpieczeństwo w sieci i fake newsy


8 marca 2022,      Godzina: 09.00-12.00
Temat szkolenia: Smartfon: Aplikacje na telefon


15 marca 2021,      Godzina: 09.00-12.00
Smartfon: Programy Google

 

Czym jest Akademia Seniora SoVo?

Akademia jest częścią projektu „SoVo – dostępne radio internetowe” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Akademia to cykl bezpłatnych zajęć skierowanych do osób dojrzałych wiekiem (55+), które chcą podnieść swoje kompetencje cyfrowe. Zajęcia odbywają się w formule online w wybrane dni tygodnia o godz. 9:00 i trwają 4 godziny lekcyjne (szkolenie + konsultacje)


Rejestracja

Aby wziąć udział w zajęciach wypełnij formularz rejestracyjny. Po zarejestrowaniu się otrzymasz mailem potwierdzenie o rejestracji. Podawane przez Ciebie dane służą celom sprawozdawczym zgodnie w wymogami projektów finansowanych ze środków unijnych i nie są przetwarzane w innym celu niż realizacja projektu.


Udział w Akademii

Podczas rejestracji wybierz interesujące Cię tematy wraz dogodną datą uczestnictwa w nich. Możesz wybrać jedno lub więcej zajęć. Dzień przed terminem szkolenia na skrzynkę e-mail otrzymasz link, który będzie uprawniać do wejścia na zajęcia. Platforma online nie wymaga żadnych instalacji i konfiguracji. Jest polskojęzyczna i łatwa w obsłudze.


Trener i wsparcie

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego trenera, którego będzie widać i słychać przez cały czas Twojej obecności na platformie. Nasz trener na bieżąco odpowiada na wszystkie pytania zgłaszane przez każdego z uczestników.

 

Zgłoszenia na stronie: https://radiosovo.pl/akademia-seniora/

Jesteś tutaj: