Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

CPUIS - informacje bieżące

W związku z ograniczeniami w dostępie bezpośrednim do biura CPUIS w Urzędzie Miejskim do dnia 28.02.2022 prosimy o umawianie wizyt  drogą telefoniczną 87 429 13 36 lub mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W przypadku naszych pozostałych struktur organizacyjnych zalecamy także, gdzie tylko jest to możliwe kontakt telefoniczny lub mailowy. Korespondencję można wysyłać drogą pocztową lub umieszczać w skrzynce wystawionej przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Giżycku.

 

Informujemy jednocześnie, że realizujemy  wszystkie dotychczasowe działania związane z zaspokojaniem potrzeb mieszkańców i bieżącą działalnością jednostki z zachowaniem zasad bezpieczeństwa COVID-19.

 

BEZPIECZEŃSTWO
 
* Miejsca obsługi interesantów są systematycznie dezynfekowane.
* Dopuszczalna liczba klientów/interesantów przebywających w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu
nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.
* Pracownicy mają kontakt z klientem wyłącznie poprzez barierę ochronną, a w przypadku jej braku zobowiązani są posiadać środki ochrony indywidualnej w postaci zakrycia ust i nosa oraz przy zachowaniu minimum 1,5 m odległości.
* Ruch klienta w Urzędzie Miejskim w Giżycku, a tym samym w biurze CPUIS, jest regulowany (wejścia i wyjścia z budynku) w zakresie liczby osób i celu wizyty.
 
 
Wszystkie osoby wchodzące na teren budynku Urzędu zobowiązane są do:
 
* Dezynfekcji rąk, zgodnie z udostępnioną instrukcją.
* Noszenia środków ochrony – osłony ust i nosa (maseczka).
* Zachowania co najmniej 1,5 m odstępu od innych osób, w szczególności w sytuacji konieczności zdjęcia osłony ust i nosa na potrzeby potwierdzenia tożsamości lub umożliwienia komunikowania się z osobą doświadczającą trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się.
* Osoby, które odmówią dezynfekcji rąk lub noszenia maseczek ochronnych, lub innych środków zakrywających nos i usta nie uzyskają prawa wejścia do budynku Urzędu.

 

Jesteś tutaj: