Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

SPRZĘT AGD WYGRANY W RAMACH AKCJI ŚWIEĆ Z ENERGĄ DOSTARCZAMY DO MIESZKAŃCÓW

W styczniu tego roku, Giżycko zwyciężyło w pierwszym etapie krajowego Plebiscytu Świeć się z Energą, na najpiękniejsze iluminacje świąteczne.

Dzięki głosom internautów zdobyliśmy tytuł świetlnej stolicy województwa warmińsko-mazurskiego i co najważniejsze, voucher na sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł dla potrzebujących giżycczan.

W czwartek 28 marca odbył się briefing prasowy z udziałem organizatorów konkursu. Grupę Energa reprezentowała Anna Błaszczyk, Specjalista ds. Sprzedaży Energa Obrót oraz Jarosław Kozłowski, Koordynator akcji Świeć się z Energą, a Polskę Press Krzysztof Kalenik, Koordynator sprzedaży regionalnej. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Miasta, burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz oraz kierownik Biura Promocji i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego Małgorzata Kulas-Szyrmer. Nie zabrakło przedstawicieli instytucji pomocowych, którzy pomogli nam wskazać potrzebujące rodziny: Pani Maria Popieluch, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Chorobą Nowotworową „Promyk”, założycielka Hospicjum domowego dla dzieci w Giżycku, Pani Ewa Ostrowska, dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku oraz Robert Przybylski, kierownik zespołu Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Giżycku.

Niezwykle potrzebny sprzęt codziennego użytku, trafi do 19. rodzin z Giżycka. Mieszkańcy otrzymają nowe pralki, kuchenki, mikrofalówki i odkurzacze. Niektórzy z nich, obecni na dzisiejszym spotkaniu, będą się mogli nimi cieszyć jeszcze przed nadchodzącymi świętami. Pozostały sprzęt zostanie rozwieziony po świętach dzięki pomocy pracowników MZK.

informacja/zdjęcia: gizycko.pl

Jesteś tutaj: