Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

Klauni Ruphert i Rico ponownie w Bajkowym lecie

Drugie spotkanie z wesołymi klaunami Ruphertem i Rico odbyło się na Plaży Miejskiej w Giżycku. Tym razem ten wspaniały duet rozbawiał naszych maluchów spektaklem pt. „Ja nie chcę do szkoły”. To już siódma edycja z cyklu „Bajkowe lato ze Świetlicą” zorganizowana przez Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku.  

Impreza, na którą przybyły dzieci z opiekunami obfitowała  mnóstwem atrakcji, były  wesołe piosenki, tańce, deszcze baniek mydlanych, kolorowe confetti, malowanie włosów w tęczowe kolory. Te wszystkie zabawy przyniosły dzieciom uśmiech i ogromną  radość. Maluchom siły nie brakowało i bardzo chętnie brały udział w różnych ciekawych konkursach. Nawet dorośli zostali zaangażowani do wspólnej zabawy.  

Na zakończenie wszystkie dzieci zostały obdarowane przez wesoły duet  cyrkowymi czapeczkami, nosami klaunów, medalami i słodkościami. Dzieci opuściły imprezę uśmiechnięte i z kolorowymi włosami.

Zapraszamy już na ostatnie spotkanie naszego „Bajkowego lata ze Świetlicą”, które odbędzie się 24 sierpnia o godzinie 11.00 na Wzgórzu św. Brunona. Tym razem spotkamy się pod hasłem „Wakacje z ekologią”, a na dzieci i ich opiekunów będą czekały wspaniałe atrakcje przygotowane przez animatorów Hokus Pokus. Odwiedzą nas przedstawiciele Nadleśnictwa Giżycka, Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Sanepidu. Będą także alpaki zwierzęta o bardzo łagodnym usposobieniu  i wiele innych niespodzianek.  

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś tutaj: