Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

Bajkowe lato na Jarmarku artystycznym - FOTORELACJA

Hortiterapia, piraci, zajęcia plastyczne, mazurskie sznurki, kolorowe bransoletki czy malowanie buziek to wszystko czekało na dzieci na Jarmarku artystycznym przy Świetlicy Socjoterapeutycznej przy ulicy Sikorskiego 3b w Giżycku. 

Wczoraj (27.07.2023r.) odbyło się czwarte spotkanie zorganizowane przez Centrum Profilaktyki i Integracji Społecznej w Giżycku w ramach „Bajkowego lata ze Świetlicą”. W trakcie tej imprezy również nie zabrakło ciekawych atrakcji dla najmłodszych. W tym kolorowym dniu animatorki w pirackim wydaniu zachęcały dzieci do różnych zabaw, były tańce, bańki mydlane, konkursy, malowanie kredą. Nie zabrakło takich zajęć  jak tworzenie bransoletek z kolorowych koralików,  warsztatów hortiterapii polegających na  różnorodnych pracach związanych z ogrodem i  zielenią, wyplatanie łódeczek tu dzieci samodzielnie wykonały łódki ze sznurków.  Dużym zainteresowaniem cieszyło się też stanowisko do malowania buziek, które sprawiło dzieciom ogromną radość. Każde dziecko mogło wybrać sobie wzór, kolorową postać, jaką chciało mieć na sobie. Na zakończenie dzieci otrzymały elementy odblaskowe i małą słodycz.

W kolejny czwartek tj. 03.08.2023r. o godzinie 11.00 spotykamy się na Plaży Miejskiej    w Giżycku. Tym razem zapraszamy na animacje z Eventosferą, oprócz zabaw i konkursów będzie festiwal kolorów, nie zabraknie  dmuchanych zjeżdżalni.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś tutaj: