Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

Klauni Ruphert i Rico w „Bajkowym lecie ze Świetlicą”

Spotkanie odbyło się na Plaży Miejskiej w Giżycku w ramach „Bajkowego lata ze Świetlicą”. Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku przygotowało dla dzieci kolejną wspaniałą atrakcję, spotkanie z klaunami, Ruphertem i Rico. To duet, który  zabawiał dzieci spektaklem pt. „Cyrk przyjechał do Miasteczka”.

Na spotkanie przybyło wiele dzieci wraz z rodzicami, nie zabrakło również  giżyckich przedszkolaków. Imprezę rozpoczęto przywitaniem dzieci I ich rodziców  przez Zastępcę Burmistrza Miasta Giżycka Cezarego Piórkowskiego oraz Panią Ewę Ostrowską Dyrektor CPUIS.

Wśród wspaniałych zabaw, do których włączyli  się nie tylko dzieci, ale i dorośli były gry, tańce, kolorowe czapeczki, deszcze baniek mydlanych, confetti , nie zabrakło takich atrakcji jak malowanie włosów. A do tego każdy uczestnik otrzymał od klaunów kolorową czapeczkę, nos klauna i małą słodycz. 

Dzieci i dorośli  bardzo chętnie włączyli  się do wspólnej zabawy z klaunami, podczas której z radością śpiewali wesołe piosenki, tańczyli, brałi udział w wielu ciekawych konkursach.

Zapraszamy na kolejne „Bajkowe lato ze Świetlicą”  w czwartek tj. 27.07.2023r. o godz. 11.00, tym razem spotkamy się  przy Świetlicy Socjoterapeutycznej w Giżycku, ul. Sikorskiego 3b. Na dzieci będzie czekało wiele atrakcji związanych z jarmarkiem artystycznym, malowanie buziek, zajęcia plastyczne, gry i zabawy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś tutaj: