Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

GUTW - wykład, salonik polityczny

Przypominamy, że jutro, tj. 20 lutego odbędzie się kolejny wykład: Naturalne sposoby leczenia – Sylwia Górska, Jerzy Filipek. Bezpośrednio po wykładzie, ok. godz. 14.00 odbędzie się spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego odnośnie e-pit. Obecnie trwa od 15.02.2019 kampania informacyjna Ministerstwa Finansów ,,Twój e-PIT’’, promująca usługę polegającą na udostępnieniu w serwisie www.epodatki.gov.pl zeznania podatkowego PIT-37 lub/i PIT 38.
Celem akcji jest między innymi pomoc w przesłaniu do Urzędu Skarbowego przygotowanego i udostępnionego zeznania na stronie www.podatki.gov.pl.Temat ważny, więc zapraszamy. Warto więc zarezerwować sobie więcej czasu.

 

Z kolei 27 lutego o godz. 13.00 zapraszamy na salonik polityczny (do Klubu Seniora). Gościem będzie pani Małgorzata Czopińska. Tematem spotkania będzie strategia oświatowa. Bardzo zależy nam na uczestnictwie nie tylko studentów uczęszczających na salonik, ale też i pozostałych osób. Państwa doświadczenie i wiedza jest bardzo ważne, więc zapraszamy.

O apelu Burmistrza w tej sprawie informowaliśmy wcześniej http://www.centrumprofilaktyki.pl/strona-glowna-utw/1882-zaproszenie-do-udzialu-w-opracowaniu-polityki-oswiatowej.

Jesteś tutaj: