Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Rzuć palenie w 5 dni - kuracja odwykowa

Rzuć palenie w 5 dni – BEZPŁATNA TERAPIA ODWYKOWA

 

8-12 stycznia (poniedziałek – piątek)

codziennie od 18.00 do 19.30

ul. Mickiewicza 16

 

Fundacja Źródła Życia zaprasza na kurs odwykowy dla palaczy tytoniu. Spotkania w ramach terapii grupowej prowadzone są w wielu krajach świata, natomiast metodę opracowano już w ubiegłym wieku przez lekarzy i psychologów w USA.

Z uwagi na skuteczność, program zdobył ogromne zaufanie środowiska medyczno-psychologicznego w Polsce. Wieloletnia współpraca z Centrum Onkologii Instytutem im. M. Skłodowskiej – Curie, Zakładem Epidemiologii i Prewencji Nowotworów w Warszawie w zakresie promowania zdrowego stylu życia w środowisku lokalnym stworzyła szerokie możliwości do skutecznych działań w zwalczaniu patologii społecznych wśród młodzieży i dorosłych. Prowadzona przez wiele lat terapia odwykowa, z wprowadzonymi w ostatnich latach niewielkimi zmianami w programie, przysporzyła wielu zwolenników i stała się dobroczynnym wpływem na zdrowie człowieka.

Tegoroczny zimowy Pięciodniowy Kurs Odwykowy dla palaczy tytoniu w Giżycku planowany jest w dniach 8-12 stycznia 2018 r., codziennie w godzinach wieczornych 18:00 – 19.30.

żródło: www.mojegizycko.pl

 

Jesteś tutaj: